1. YAYIN - 2. YAYIN -HD Tv izle~Canlı HD Tv izle ~ HdtvlerOLAY TV Canlı izle

OLAY TV Canlı izle
OLAY TV Canlı izle Yayınımızı; HD izle, Kesintisiz Kolay Tv izle,Bedava izle, Öncelikle OLAY TV izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile OLAY TV canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. OLAY TV kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. OLAY TV izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz...Hdtvler medya sizlere hizmet etmek için ve en kaliteli şekilde PC, Mobil ve Teblet ile internet üzerinden Canlı OLAY TV izlemenize yardmcı olmayı hedeflemektedir.. Kaliteli bir televizyon izlemek keyfine sizleri uştırmak için tabikide sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. OLAY TV yayınını izlemekte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim bölümünden bilgi verebilir ve yayınları sizlere ulaştırmakta sorunlarının çözümü konusunda destekte bulunabilirsiniz.
OLAY TV Televizyonunu interneten izlemek son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile oldukça ilgi görmeye başlamıştır. İnternet ortamının cep telefonlarına girmesiyle artık Canlı Tv izleme olayı da cebimize girmiştir. Şimdi artık trent olan her ortamda haber, dizi,film,spor gibi program dallarını cebimizdeki hdtvler ortamından canlı olarak takip edebiliyoruz. HD Kaliteli yayınlarımız ile kendimize ait yayın platformlarımız ile sizlere hizmet vermenin hazzını yaşıyoruz...
OLAY TV Canlı ve OLAY TV Canlı izle ve OLAY TV Canlı yayın ve OLAY TV HD izle Kesintisiz Yayın burada izle...


OLAY TV Yayın Akışı
  Olay TV Yayın Akışı - Program Rehberi
  Olay TV Yayın Akışı

  Olay TV Yayın Akışı

  2.9 (41 oy)
  28 Mart 2017 - Salı
  00:15
  SPOR GECESİ
  00:40
  SAĞLIK BİLGİSİ
  00:50
  EKONOMİ GÜNLÜĞÜ
  01:00
  BAKIŞ AÇISI
  01:20
  ŞEHİR REHBERİ
  01:30
  OLAY SAĞLIK
  02:15
  SOSYO TREND
  03:00
  MÜZİKAL PORTRELER
  04:00
  KOBRA TAKİBİ
  04:45
  SON BASKI
  05:30
  HAYATIN TADI
  07:00
  SABAH SERVİSİ
  08:00
  HABER
  08:30
  SPOR HABER
  08:45
  SAĞLIK BİLGİSİ
  09:00
  HAYATIN TADI
  11:00
  HABER
  11:30
  SPOR HABER
  11:45
  KOBRA TAKİBİ
  12:30
  BELGESEL
  13:00
  HABER
  13:30
  SPOR HABER
  13:50
  ŞEHİR REHBERİ
  14:00
  OLAY SAĞLIK
  15:00
  HABER
  15:30
  KENT VE YAŞAM
  16:15
  NİLÜFER’DE YAŞAM
  16:30
  YAŞAYAN EKONOMİ
  17:00
  HABER
  17:25
  SPOR HABER
  17:45
  BAKIŞ AÇISI
  18:15
  EKONOMİ GÜNLÜĞÜ
  18:30
  KENTİN MÜZELERİ
  18:50
  ŞEHİR REHBERİ
  19:00
  ANA HABER
  20:00
  SPOR HABER
  20:30
  TÜRKÜ DİYENLER
  22:30
  BELGESEL
  23:30
  SON BASKI
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları
  • Sen de yorum yaz
  • Henüz kimse yorum yapmamış.
  • Cevap Yazılan:
   İsim
   Şehir

  Olay TV Dizileri ve Programları

  Olay Tv yıllardan beri aktif olan ve Türkiye'nin ilk yerel kanallarından biri olmasının yanı sıra, hedef kitlesi her ne kadar Bursa olsa da, ülkemizin pek çok yerinden izlenen bir kanalı haline gelmiştir. Yayın akışında en çok izlenen programı ise "Türkü Diyenler" olsa gerek. Yıllar yılı çeşitli sanatçıları ağırlayan bu program, artık Olay Tv kanalı ile özdeşleşmiştir. Spor programlarından eğlence programlarına, haberlerden yemek tariflerine kadar bir çok yapımı kendi içinde barındırmayı başarmıştır. Bunların yanı sıra yerel kanallarda görmeye alışkın olmadığımız dizi kuşakları da yine Olay Tv'nin yayınları arasında yer almaktadır.

Olay Tv izle

Olay Tv canlı Yayınını burada izlemektesiniz. Öncelikle Olay Tv izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile Olay Tv canlı HD yayın izlettirmek için çabalamaktayız. Olay Tv kanalında Medya yapımının üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programlarını, dizilerini, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş tekrar sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Olay Tv izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.. Olay Tv kaliteli takılmadan canlı Olay Tv izlemek için yapmanız gereken bu sayfada Olay Tv Canlı izle ye bakmanız yeterlidir .
Olay Tv HD İZLE, Olay Tv İzle , Olay Tv Canlı İzle
Anahtar Kelimeler

Etiketler: , , ,


 • Copyright (DMCA)

  Sitede yer alan tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Hdtvler sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Hdtvler embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Tüm hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo`yu İLETİŞİM kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 3 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

×