1. YAYIN - 2. YAYIN -


HD Tv izle~Canlı HD Tv izle ~ HdtvlerTV 8 Canlı izle

TV 8 Canlı izle
TV 8 Canlı izle Yayınımızı; HD izle, Kesintisiz Kolay Tv izle,Bedava izle, Öncelikle TV 8 izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile TV 8 canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. TV 8 kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. TV 8 izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz...Hdtvler medya sizlere hizmet etmek için ve en kaliteli şekilde PC, Mobil ve Teblet ile internet üzerinden Canlı TV 8 izlemenize yardmcı olmayı hedeflemektedir.. Kaliteli bir televizyon izlemek keyfine sizleri uştırmak için tabikide sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. TV 8 yayınını izlemekte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim bölümünden bilgi verebilir ve yayınları sizlere ulaştırmakta sorunlarının çözümü konusunda destekte bulunabilirsiniz.
TV 8 Televizyonunu interneten izlemek son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile oldukça ilgi görmeye başlamıştır. İnternet ortamının cep telefonlarına girmesiyle artık Canlı Tv izleme olayı da cebimize girmiştir. Şimdi artık trent olan her ortamda haber, dizi,film,spor gibi program dallarını cebimizdeki hdtvler ortamından canlı olarak takip edebiliyoruz. HD Kaliteli yayınlarımız ile kendimize ait yayın platformlarımız ile sizlere hizmet vermenin hazzını yaşıyoruz...
TV 8 Canlı ve TV 8 Canlı izle ve TV 8 Canlı yayın ve TV 8 HD izle Kesintisiz Yayın burada izle...


TV 8 Yayın Akışı
 • 00:15 İŞTE BENİM STİLİM
 • 03:00 SURVİVOR PANORAMA
 • 05:30 ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
 • 07:00 GÜNAYDIN DOKTOR
 • 08:00 MAŞA İLE KOCA AYI
 • 08:30 OYNAT BAKALIM
 • 09:30 ARAMIZDA KALMASIN
 • 12:30 İŞTE BENİM STİLİM
 • 16:30 SURVİVOR PANORAMA
 • 20:00 SURVIVOR

TV8 Programları

TV8 haftanın her günü her saati izlenmeye değer programları ile yayınlarına devam etmektedir. Özellekle dizi filmleri ile ön plana çıkmakta ve tabi ki Gündüz kuşağında İşte Benim Sitilim izleyiciler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Tv8 Canlı yayında diğer gündüz kuşağı programları Aramızda Kalmasın, Ada'nın Mutfağı, Göz6 ve Yılmaz Morgül'le Mutlu Günler Türkiye gibi yayınları sayabiliriz.. Tv8 Akşam Kuşağında ise Reytingleri Alt üst eden Programlar var O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Survivor, Para Bende ve 3 Adam izlenebilir yayınlardır..
Anahtar Kelimeler

Etiketler: , , ,

69 Yorum Simdiye Kadar.

 1. zeplin dedi ki:

  Selamun Aleyküm kardeşler , ben survivordan sedat. Hepinizi öpüyorum canlarım muckss

 2. kamil dedi ki:

  selam kenan ben survivor ünlülerdenim naber nasılsın seni yarışmaya alalım başvuruyu yap seneye katılırsın seni ünlüler takımına alacam tamammı kenan usta hadi by bizi unutma arada bi yaz

 3. kenan dedi ki:

  survivor nagihan en guclu yarismaci


 • Copyright (DMCA)

  Sitede yer alan tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Hdtvler sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Hdtvler embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Tüm hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo`yu İLETİŞİM kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 3 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

×